Розділи:

Мітки:

Міжнародна науково-практична конференція «Кримінальний процесуальний кодекс України: практика застосування та перспективи розвитку»

30 жовтня 2013 р. Національна школа суддів України спільно з Адміністрацією Президента України та Радою Європи в рамках Проекту «Підтримка реформи кримінальної юстиції в України» у партнерстві з Верховним Судом України провели Міжнародну науково-практичну конференцію «Кримінальний процесуальний кодекс України: практика застосування та перспективи розвитку». Метою проведення конференції був обмін думками і досвідом щодо практики застосування Кримінального процесуального кодексу України 2012 року та положень, які потребують законодавчого розвитку і покращення взаємодії між учасниками кримінального провадження.

Науково-практична конференція «Судова практика Верховного Суду України у цивільних, кримінальних, господарських та адміністративних справах»

25 жовтня 2013 року в залі засідань Пленуму Верховного Суду України відбулась науково-практична конференція «Судова практика Верховного Суду України у цивільних, кримінальних, господарських та адміністративних справах». 

Відбулося засідання загальних зборів Національної академії правових наук України, присвячене 20-ти річчю Академії

18 жовтня 2013 року відбулось засідання загальних зборів Національної академії правових наук України, присвячене 20-ти річчю Академії. Привітати науковців з двадцятою річницею з дня заснування приїхали голова Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Лілія Гриневич, голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко, народний депутат України Володимир Литвин, Харківський міський голова Геннадій Кернес, голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін, голова обласної ради Сергій Чернов, представники правоохоронних та судових органів.

Зустріч Голови Верховного Суду України Я. Романюка з головним редактором юридичного журналу «Право України» О. Святоцьким

24 липня 2013 року відбулася зустріч Голови Верховного Суду України Ярослава Михайловича Романюка з Головним редактором юридичного журналу «Право України», доктором юридичних наук, професором, академіком НАПрН України Олександром Дмитровичем Святоцьким.

 

Посилення незалежності, ефективності та професіоналізму судової влади в Україні

18 червня 2013 року відбувся захід з нагоди початку Проекту «Посилення незалежності, ефективності та професіоналізму судової влади в Україні», який відкрив діяльність Ради Європи на підтримку зусиль України на шляху реформування судової системи відповідно до європейських стандартів. Реалізація Проекту стала можлива за фінансової підтримки уряду Швеції. Угоду про започаткування Проекту було підписано у грудні 2012 року в рамках Плану дій Ради Європи для України на 2011-2014 роки урядом  Швеції в особі Шведської Агенції міжнародного розвитку (SIDA).

← Ctrl
Попередня 1 2 3 4 5 6 7
Ctrl →
Наступна