Розділи:

Мітки:

Міжнародна конференція «Угода про асоціацію між ЄС та Україною: на шляху до глибокої інтеграції без набуття повного членства?»

22 квітня 2013 року в стінах Національного університету «Києво-Могилянська академія» відбулася Міжнародна конференція на тему «Угода про асоціацію між ЄС та Україною: на шляху до глибокої інтеграції без набуття повного членства?». Проведення конференції було ініційоване кафедрою ім. Жана Моне з права Європейського Союзу.

Проект Ради Європи «Підтримка реформи системи кримінальної юстиції в Україні»

12 березня 2013 року відбулося офіційне відкриття проекту Ради Європи «Підтримка реформи системи кримінальної юстиції в Україні». На зустрічі були присутні міжнародні експерти Ради Європи: Лорена Бахма’єр Вінтер (Іспанія), Джеймс Гамільтон (Ірландія), Мікаель Лінгбо (Данія), Джеремі МакБрайд (Велика Британія) та Ерік Сванідзе (Грузія). 

Міжнародна науково-практична конференція «Верховний Суд України і демократичне суспільство: витоки та перспективи»

15 лютого 2013 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Верховний Суд України і демократичне суспільство: витоки та перспективи» з нагоди 90-ї річниці утворення Верховного Суду України. Захід проводився за підтримки Координатора проектів Організації з безпеки та співробітництва в Європі, Агентства Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID) та Німецького фонду міжнародного правового співробітництва. 

Міжнародна науково-методична конференція «Проблеми викладання міжнародного права»

31 січня 2013 року кафедра міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка провела Міжнародну науково-методичну конференцію «Проблеми викладання міжнародного права». За останній час це перша конференція, на якій обговорювалася така проблематика. Її проведення збігається у часі з роботою комісії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з питань удосконалення підготовки фахівців з вищою освітою за напрямом «Міжнародне право», головною метою діяльності якої є розробка і представлення галузевих стандартів нового покоління за цим напрямом.

Міжвузівський круглий стіл «Порівняльне правознавство: досвід і проблеми викладання»

18 січня 2013 року на базі Національного університету державної податкової служби України відбувся Міжвузівський круглий стіл «Порівняльне правознавство: досвід і проблеми викладання». Його організаторами виступили Національний університет державної податкової служби України, Центр порівняльного правознавства Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України та Українська асоціація порівняльного правознавства. Інформаційну підтримку заходу надали журнали: «Право України», «Правова держава», «Евразійський юридичний журнал», «Порівняльне правознавство» та «Порівняльно-правові дослідження».

← Ctrl
Попередня 1 2 3 4 5 6 7
Ctrl →
Наступна