Розділи:

Мітки:

Підписання Угоди про співробітництво між Конституційною Асамблеєю та Редакцією журналу «Право України»

3 грудня 2012 р. відбулося урочисте підписання Угоди про співробітництво між Конституційною Асамблеєю та Редакцією журналу «Право України». Угоду підписали Голова Конституційної Асамблеї Кравчук Леонід Макарович та Головний редактор юридичного журналу «Право України» Святоцький Олександр Дмитрович.

Презентація першого номера науково-практичного фахового журналу «Право США» – додатку до юридичного журналу «Право України»

26 жовтня 2012 року в Посольстві США в Україні відбулася презентація першого номера науково-практичного фахового журналу «Право США» – додатку до юридичного журналу «Право України».

Включення Редакції журналу «Право України» до Плану дій Ради Європи

Відповідно до рішення Комітету Міністрів Ради Європи від 1 жовтня 2012 року Редакція юридичного журналу «Право України» включена у якості партнера до Плану дій Ради Європи для України на 2011 – 2014 рр. 

Візит делегації Редакції журналу «Право України» до Страсбурга (Франція)

З 18 до 23 червня 2012 р. відбувся черговий візит делегації редакції юридичного журналу «Право України» до Страсбурга (Франція) для проведення зустрічей з Генеральним секретарем Ради Європи Т. Ягландом, Керівником Офісу Голови Європейського суду з прав людини П. Тісьєном, Керівником Офісу Комісара з прав людини І. Гашетом, Радником Європейського комітету проти тортур М. Нюрбенгом, Головою Канцелярії Європейського суду з прав людини Е. Фрібергом та Керівником Департаменту Ради Європи по захисту прав дитини Р. Йенсдоттір з метою інформування щодо подальших кроків журналу у справі адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу.

Святкування 90-річчя заснування загальнонаціонального науково-практичного юридичного журналу «Право України»

31 травня 2012 р. у Національному культурному центрі «Український дім» відбулося урочисте спільне засідання засновників, членів наукової ради та редакційної колегії, юридичної громадськості України з нагоди 90-річчя заснування загальнонаціонального юридичного журналу «Право України».

← Ctrl
Попередня 1 2 3 4 5 6 7
Ctrl →
Наступна