ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ ЮРИДИЧНИЙ ЖУРНАЛ «ПРАВО УКРАЇНИ» ..... ВИДАЄТЬСЯ - УКРАЇНОМОВНА ВЕРСІЯ (ЩОМІСЯЦЯ)

Розділи:

Мітки:

Привітання головного редактора юридичного журналу "Право України"
О. Святоцького з новорічними святами

Шановні колеги!
Щиро вітаю вас зі світлими та радісними святами –
із Новим роком і Різдвом Христовим!

   Входження у наступний відлік часу з новими сподіваннями та мріями неможливе без підбиття підсумків за попередній період, який був для нас знаменним.
   Адже у рік, що минає, перше і найдавніше загальнонаціональне юридичне видання «Право України» відзначило свій 95-річний ювілей, перебуваючи, як і завжди, у фарватері подій, пов’язаних із розбудовою правової держави та подальшим удосконаленням законотворчого процесу і правозастосування в нашій державі.
   Будучи провідними вченими-правознавцями, юристами-практиками, ви мали за честь поділитися з широким читацьким загалом своїми знаннями і досвідом, долучитися до здійснення конкретних кроків щодо інтеграції української правничої науки у світовий освітній та науковий простір.
   Бажаю, щоб прийдешній рік додав вам нових сил і об’єднав нас спільними вагомими науковими досягненнями, благословляючи наші помисли й зміцнюючи мудрість та віру.
    Із новими надіями вас, з новими звершеннями!

Головний редактор
юридичного журналу «Право України»,
доктор юридичних наук, професор,
академік НАПрН України
О. Святоцький