Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка

      Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка – це сучасний освітньо-науковий центр з розгалуженою структурою та гнучкою системою організації навчального процесу, в якому функціонують 11 спеціальних кафедр та загальноінститутська кафедра іноземних мов, що забезпечують підготовку фахівців за п’ятьма спеціальностями: «міжнародні відносини», «міжнародне право», «міжнародні економічні відносини», «міжнародний бізнес», «міжнародна інформація». В університеті проводяться численні національні та міжнародні наукові конференції, семінари, симпозіуми, круглі столи з широкого кола світових проблем. Крім того, організуються зустрічі студентів з високими зарубіжними гостями, послами іноземних держав в Україні. Видаються фахові монографічні праці та наукові збірники, функціонують спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських та докторських дисертацій.

      Інститут постійно розширює і зміцнює контакти з університетами й науковими центрами України та зарубіжжя. Міжнародне співробітництво здійснюється як в рамках угод Київського національного університету імені Тараса Шевченка, так і на основі двосторонніх угод про співробітництво, що укладаються між інститутом і провідними зарубіжними навчальними закладами та науковими установами. В рамках міжуніверситетських угод інститут співпрацює з більш ніж 60 вищими навчальними закладами-партнерами з Великобританії, Бельгії, Греції, Єгипту, Ірану, Іспанії, Канади, КНР, ФРН, Республіки Корея, Польщі, Росії, США, Франції, Японії та ін.

Директором Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка є доктор політичних наук, професор Копійка Валерій Володимирович.

Адреса: 04119, м. Київ, вул. Мельникова, 36/1

Веб-сайт: http://www.iir.kiev.ua/