Розділи:

Мітки:

Відбулося чергове засідання Президії Національної академії правових наук України

11 червня 2013 року в Харкові в приміщенні Президії НАПрН України відбулось чергове засідання Президії НАПрН України. Участь в засіданні взяли: Президент НАПрН України Тацій Василь Якович, перший віце-президент Петришин Олександр Віталійович, віце-президент – керівник Київського регіонального центру НАПрН України Тихий Володимир Павлович, в. о. головного вченого секретаря НАПрН України Прилипко Сергій Миколайович, головний редактор юридичного журналу «Право України» Святоцький Олександр Дмитрович, члени Президії НАПрН України, директори Науково-дослідних інститутів НАПрН України, представники регіональних центрів. 

Члена редакційної колегії юридичного журналу «Право України» Ярослава Михайловича Романюка обрано на посаду Голови Верховного Суду України

17 травня 2013 р. на Пленумі Верховного Суду України Ярослава Михайловича Романюка було обрано Головою Верховного Суду України.

Міжнародна конференція «Угода про асоціацію між ЄС та Україною: на шляху до глибокої інтеграції без набуття повного членства?»

22 квітня 2013 року в стінах Національного університету «Києво-Могилянська академія» відбулася Міжнародна конференція на тему «Угода про асоціацію між ЄС та Україною: на шляху до глибокої інтеграції без набуття повного членства?». Проведення конференції було ініційоване кафедрою ім. Жана Моне з права Європейського Союзу.

Проект Ради Європи «Підтримка реформи системи кримінальної юстиції в Україні»

12 березня 2013 року відбулося офіційне відкриття проекту Ради Європи «Підтримка реформи системи кримінальної юстиції в Україні». На зустрічі були присутні міжнародні експерти Ради Європи: Лорена Бахма’єр Вінтер (Іспанія), Джеймс Гамільтон (Ірландія), Мікаель Лінгбо (Данія), Джеремі МакБрайд (Велика Британія) та Ерік Сванідзе (Грузія). 

Міжнародна науково-практична конференція «Верховний Суд України і демократичне суспільство: витоки та перспективи»

15 лютого 2013 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Верховний Суд України і демократичне суспільство: витоки та перспективи» з нагоди 90-ї річниці утворення Верховного Суду України. Захід проводився за підтримки Координатора проектів Організації з безпеки та співробітництва в Європі, Агентства Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID) та Німецького фонду міжнародного правового співробітництва. 

← Ctrl
Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8
Ctrl →
Наступна