Розділи:

Мітки:

Члена редакційної колегії юридичного журналу «Право України» Ярослава Михайловича Романюка обрано на посаду Голови Верховного Суду України

17 травня 2013 р. на Пленумі Верховного Суду України Ярослава Михайловича Романюка було обрано Головою Верховного Суду України.

Міжнародна конференція «Угода про асоціацію між ЄС та Україною: на шляху до глибокої інтеграції без набуття повного членства?»

22 квітня 2013 року в стінах Національного університету «Києво-Могилянська академія» відбулася Міжнародна конференція на тему «Угода про асоціацію між ЄС та Україною: на шляху до глибокої інтеграції без набуття повного членства?». Проведення конференції було ініційоване кафедрою ім. Жана Моне з права Європейського Союзу.

Проект Ради Європи «Підтримка реформи системи кримінальної юстиції в Україні»

12 березня 2013 року відбулося офіційне відкриття проекту Ради Європи «Підтримка реформи системи кримінальної юстиції в Україні». На зустрічі були присутні міжнародні експерти Ради Європи: Лорена Бахма’єр Вінтер (Іспанія), Джеймс Гамільтон (Ірландія), Мікаель Лінгбо (Данія), Джеремі МакБрайд (Велика Британія) та Ерік Сванідзе (Грузія). 

Міжнародна науково-практична конференція «Верховний Суд України і демократичне суспільство: витоки та перспективи»

15 лютого 2013 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Верховний Суд України і демократичне суспільство: витоки та перспективи» з нагоди 90-ї річниці утворення Верховного Суду України. Захід проводився за підтримки Координатора проектів Організації з безпеки та співробітництва в Європі, Агентства Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID) та Німецького фонду міжнародного правового співробітництва. 

Міжнародна науково-методична конференція «Проблеми викладання міжнародного права»

31 січня 2013 року кафедра міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка провела Міжнародну науково-методичну конференцію «Проблеми викладання міжнародного права». За останній час це перша конференція, на якій обговорювалася така проблематика. Її проведення збігається у часі з роботою комісії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з питань удосконалення підготовки фахівців з вищою освітою за напрямом «Міжнародне право», головною метою діяльності якої є розробка і представлення галузевих стандартів нового покоління за цим напрямом.

← Ctrl
Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8
Ctrl →
Наступна