Розділи:

Мітки:

Візит делегації Редакції журналу «Право України» до Страсбурга (Франція)

З 18 до 23 червня 2012 р. відбувся черговий візит делегації редакції юридичного журналу «Право України» до Страсбурга (Франція) для проведення зустрічей з Генеральним секретарем Ради Європи Т. Ягландом, Керівником Офісу Голови Європейського суду з прав людини П. Тісьєном, Керівником Офісу Комісара з прав людини І. Гашетом, Радником Європейського комітету проти тортур М. Нюрбенгом, Головою Канцелярії Європейського суду з прав людини Е. Фрібергом та Керівником Департаменту Ради Європи по захисту прав дитини Р. Йенсдоттір з метою інформування щодо подальших кроків журналу у справі адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу.

Святкування 90-річчя заснування загальнонаціонального науково-практичного юридичного журналу «Право України»

31 травня 2012 р. у Національному культурному центрі «Український дім» відбулося урочисте спільне засідання засновників, членів наукової ради та редакційної колегії, юридичної громадськості України з нагоди 90-річчя заснування загальнонаціонального юридичного журналу «Право України».

Презентація англомовної версії юридичного журналу «Право України» та додатку до нього – збірника «Європейський суд з прав людини. Судова практика»

З 4 до 7 жовтня 2011 р., під час роботи осінньої сесії Парламентської асамблеї Ради Європи, в рамках реалізації пріоритету головування України в Комітеті Міністрів Ради Європи «Права людини та верховенство права в контексті демократії і стабільності в Європі» відбулася презентація англомовної версії загальнонаціонального юридичного журналу «Право України» та додатку до нього – збірника «Європейський суд з прав людини. Судова практика» у Страсбурзі (Франція).

Презентація додатка до юридичного журналу «Право України» – «Європейський суд з прав людини. Судова практика»

1 липня 2011 р. на Першій міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми застосування практики Європейського суду з прав людини в правовій системі України» редакція журналу «Право України» представила перший випуск щомісячного науково-практичного збірника «Європейський суд з прав людини. Судова практика» – додатка до юридичного журналу «Право України».

III Міжнародна наукова конференція «Компаративістські читання»

29 квітня 2011 р. в рамках III Міжнародної наукової конференції «Компаративістські читання» у Львові відбулася презентація російсько- та англомовної версій журналу «Право України».

← Ctrl
Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8
Ctrl →
Наступна