Розділи:

Мітки:

Святкування 90-річчя заснування загальнонаціонального науково-практичного юридичного журналу «Право України»

31 травня 2012 р. у Національному культурному центрі «Український дім» відбулося урочисте спільне засідання засновників, членів наукової ради та редакційної колегії, юридичної громадськості України з нагоди 90-річчя заснування загальнонаціонального юридичного журналу «Право України».

Презентація англомовної версії юридичного журналу «Право України» та додатку до нього – збірника «Європейський суд з прав людини. Судова практика»

З 4 до 7 жовтня 2011 р., під час роботи осінньої сесії Парламентської асамблеї Ради Європи, в рамках реалізації пріоритету головування України в Комітеті Міністрів Ради Європи «Права людини та верховенство права в контексті демократії і стабільності в Європі» відбулася презентація англомовної версії загальнонаціонального юридичного журналу «Право України» та додатку до нього – збірника «Європейський суд з прав людини. Судова практика» у Страсбурзі (Франція).

Презентація додатка до юридичного журналу «Право України» – «Європейський суд з прав людини. Судова практика»

1 липня 2011 р. на Першій міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми застосування практики Європейського суду з прав людини в правовій системі України» редакція журналу «Право України» представила перший випуск щомісячного науково-практичного збірника «Європейський суд з прав людини. Судова практика» – додатка до юридичного журналу «Право України».

III Міжнародна наукова конференція «Компаративістські читання»

29 квітня 2011 р. в рамках III Міжнародної наукової конференції «Компаративістські читання» у Львові відбулася презентація російсько- та англомовної версій журналу «Право України».

Презентація російськомовної та англомовної версій юридичного журналу «Право України»

27 травня 2011 р. в рамках VI Міжнародної школи-практикуму молодих вчених-юристів «Держава в мінливому світі» в м. Москві відбулася презентація російсько- та англомовної версій юридичної журналу «Право України».

← Ctrl
Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8
Ctrl →
Наступна