Правила користування

 

1. Загальні умови

1.1. Якщо Ви вирішили користуватися сайтом «Право України» (надалі – «Сайт»), Ви даєте згоду на дотримання всіх умов, викладених у цих Правилах користування Сайтом (далі – «Правила»), у тому числі шляхом реєстрації на Сайті свого облікового запису. Ці Правила є юридично обов’язковою угодою між користувачем і Товариством.

1.2. Товариство – власник Сайту має право у будь-який час змінювати умови, викладені в цих Правилах, і такі зміни набирають чинності негайно після їх оприлюднення на Сайті.

1.3. Ви зобов’язані ознайомлюватися з цими Правилами перед користуванням Сайтом. У разі, якщо Ви розпочинаєте користування Сайтом після оприлюднення змінених Правил, це свідчить про Вашу згоду на дотримання Правил з усіма змінами.

1.4. Якщо будь-які умови цих Правил або зміни до них є неприйнятними для Вас, Ви можете не розпочинати користування або припинити дію Вашого облікового запису.

1.5. Ви погоджуєтесь із тим, що користуєтесь Сайтом виключно із законною метою, користування не порушує права інших користувачів, не обмежує та не перешкоджає доступу інших користувачів до Сайту.

2. Контент Сайту

2.1. Матеріали, опубліковані на Сайті, призначені для Вашого особистого некомерційного використання. Всі матеріали, опубліковані на Сайті, захищені авторським правом і знаходяться у володінні або під контролем Товариства або сторони, яка є постачальником контенту. Ви повинні дотримуватися всіх додаткових повідомлень про авторські права, інформації або обмежень, що містяться на будь-якій сторінці.

2.2. Зміст Сайту захищений авторським правом відповідно до законодавства України та міжнародного авторського права. Ви не маєте права змінювати, публікувати, передавати, брати участь у передачі або продажу, відтворювати (за винятком випадків, передбачених в пункті 2.4 цих Правил), поширювати, виконувати або яким-небудь чином використовувати зміст Сайту (включаючи програмне забезпечення) в цілому або частково.

2.3. Комерційні (фірмові) найменування, торговельні марки тощо Товариства або третіх осіб захищені авторськими правами. Ніщо, зазначене в цих Правилах, не може тлумачитися як надання опосередковано, за замовчуванням або іншим шляхом будь-якої ліцензії або права на використання торговельної марки, патенту, прав на дизайн або авторських прав Товариства або третіх осіб.

2.4. Ви можете завантажити або скопіювати вміст Сайту, інші компоненти та елементи, що відображаються на Сайті, тільки для особистого використання, за умови дотримання всіх авторських прав та інших повідомлень, що містяться в ньому. Копіювання чи зберігання будь-якого контенту для відмінних від особистого використання суворо забороняється без попередньої письмової згоди Товариства.

2.5. Інтернет-виданням, мобільним додаткам дозволяється безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на Сайті, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела.

3. Права користувачів

3.1. Користувач має право використовувати вміст Сайту тільки як довідковий ресурс для інформаційного забезпечення власної діяльності.

3.2. Користувач має право використовувати вміст Сайту для підготовки власних інформаційних та аналітичних матеріалів (доповідей, висновків, коментарів тощо), які призначені для внутрішнього користування і не мають на меті комерційне розповсюдження.

3.3. Користувачу забороняється:

3.3.1. Розміщувати тексти документів, а також класифікатори та довідники, що містяться на Сайті, до будь-яких інших пошукових систем, баз даних чи будь-яких електронних видань і збірників, а також здійснювати будь-яке їх розміщення в мережі Інтернет;

3.3.2. Використовувати класифікатори, довідники, тексти матеріалів, що розміщені на Сайті, у будь-яких друкованих засобах масової інформації, друкованих збірниках чи інших друкованих джерелах.

3.4. При використанні класифікатори, довідники, тексти матеріалів, що розміщені на Сайті, Користувач зобов’язаний здійснювати відповідне посилання на авторське право Товариства.

4. Реєстрація та безпека Користувача.

4.1. Як частина процесу реєстрації або створення облікового запису, Ви будете створювати облікові дані для входу, вибравши пароль та надання адреси електронної пошти. Вам необхідно надати для реєстрації певні відомості про себе, які повинні бути точними і оновленими.

4.2. Кожна реєстрація дійсна для одного користувача. Ви не можете поділитися своїми обліковими даними реєстрації для входу, щоб ніхто інший не мав доступу до Вашого аккаунта. Ми можемо скасувати або призупинити Ваш доступ до Сайту, якщо Ви поділитеся своїми обліковими даними для входу. Ви несете відповідальність за збереження конфіденційності пароля, який Ви не повинні відкривати будь-якому представнику або агенту Товариства. Ви не можете (а) вибрати або використовувати облікові дані іншої людини з тією метою, щоб видати себе за цю людину, (б) використовувати дані облікового запису без права дозволу власника, або (в) використовувати облікові дані, на свій розсуд, якщо вони є образливими. Недотримання вищезазначених положень вважається порушенням Правил, які можуть призвести до негайного припинення існування Вашого аккаунта.

4.3. Ви зобов’язані повідомити адміністратора Товариства про будь-які відомі або передбачувані випадки несанкціонованого використання Вашого аккаунта, або про будь-яке відоме або передбачуване порушення безпеки, у тому числі втрату, крадіжку або несанкціоноване розкриття Вашого пароля.

4.4. Ви несете відповідальність за будь-яке використання чи діяльність на Вашому обліковому запису на Сайті, в тому числі за використання аккаунту третіми особами з Вашого дозволу. Будь-яка шахрайська, образлива або інша протизаконна діяльність може бути підставою для припинення дій Вашого облікового запису.

5. Зв’язок між Сайтом і користувачами

5.1. Якщо Ви заповнюєте реєстраційну форму з метою отримання певної інформації у межах обраного Вами формату, ми, як власники і правонаступники, з дозволу певних сторонніх постачальників, надаємо Вам інформацію про матеріали, опубліковані на Сайті.

5.2. Ви надаєте, а Товариство залишає за собою право відправляти на Вашу електронну пошту інформацію про зміни або доповнення послуг на Сайті.

5.3. Товариство може зв’язатися з Вами по електронній пошті або в інший незаборонений законом спосіб про Вашу участь в опитуванні користувачів, задаючи питання з метою покращення роботи Сайту і для кращого розуміння наших користувачів. Будь-яка інформація, яку ми отримуємо в таких опитуваннях, не буде передана третім особам, за винятком узагальнених знеособлених даних.

6. Припинення доступу до Сайту

6.1. Ви можете припинити дію аккаунта в будь-який момент.

6.2. Товариство може на свій власний розсуд видалити або призупинити доступ до всього Сайту або його частини з будь-якої причини, включаючи, порушення або невиконання цих Правил.

7. Різне

7.1. Ці Правила застосовуються відповідно до законодавства України. Будь-які спори щодо реалізації цих Правил будуть вирішуватися відповідним судом в порядку, визначеному законодавством України.

7.2. Незважаючи на будь-які положення з вищевикладеного, нічого в цих Правилах не може використовуватися для тлумачення положень, зазначених в Політиці конфіденційності.

7.3. Ви погоджуєтесь негайно повідомляти про будь-які порушення авторських прав щодо матеріалів Порталу.

7.4. Матеріали можуть містити посилання, пов’язані з іншими Інтернет-сайтами, ресурсами та рекламодавцями. Оскільки ми не несемо відповідальності за доступність цих зовнішніх ресурсів або їх зміст, Ви повинні направляти будь-яке занепокоєння щодо зовнішнього посилання адміністратору такого веб-сайту.