Назва статті Вплив приєднання Європейського Союзу до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод на структуру судових органів в Європі
Автори
Назва журналу Юридичний журнал «Право України» (англомовна версія)
Випуск 3/2013
Сторінки [278-291]
Анотація У статті аналізуються безпосередні наслідки приєднання Європейського Союзу до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод у світлі Проекту про приєднання, зокрема розглядаються питання спільної відповідальності, процедура залучення співвідповідача, питання призначення Європейським Союзом суддів Європейського суду з прав людини тощо. Також автор аналізує непрямі наслідки приєднання ЄС до ЄКПЛ, а саме наділення Суду ЄС конституційними характеристиками. Автор пропонує два ключових положення для вирішення проблеми захисту прав людини в Європі: встановлення діалогу між судами та забезпечення свободи розсуду.
Ключові слова Європейський Союз, Рада Європи, Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод, Суд ЄС, Європейський суд з прав людини, приєднання, спільна відповідальність, співвідповідач, свобода розсуду, проект про приєднання.
References
Схожі статті: