Назва статті Особи, на яких поширюється дія права на життя відповідно до статті 2 (1) Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод після рішення Європейського суду з прав людини у справі A, B and C v. Ireland
Автори
Назва журналу Науково-практичний фаховий журнал «Європейське право» (українська мова)
Випуск 1-2/2013
Сторінки [110-118]
Анотація Автор аналізує право на життя відповідно до ст. 2 (1) Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод у світлі рішення Європейського суду з прав людини у справі A, B and C v. Ireland. Вивчаються питання обмеження права на приватне життя з огляду на права ненародженої дитини, встановлення рівноваги прав жінки та ще не народженої дитини, визначення права ненародженої дитини на життя. Автор досліджує захист ненароджених дітей в європейському контексті, а саме з урахуванням положень Конвенції про захист прав і гідності людини щодо застосування біології та медицини та Хартії основних прав Європейського Союзу.
Ключові слова Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод, Європейський суд з прав людини, право на життя, право на аборт, право на приватне життя, права ненародженої дитини, обмеження права на приватне життя.
References
Схожі статті: