Назва статті Постановка проблеми кримінально-правового забезпечення боротьби з тероризмом у Російській Федерації: ефективність чи її ілюзія?
Автори
Назва журналу Журнал «Студентський юридичний журнал» (українська мова)
Випуск 2/2012
Сторінки [102-106]
Анотація Законодавча система Російської Федерації розвивається дуже динамічно. Не є винятком і Кримінальний кодекс Російської Федерації. Зміни до цього акта вносяться мало не кожного місяця, причому їх суть носить далеко не якийсь формальний характер, а зазвичай видозмінює погляд на кримінальну політику російської держави практично докорінно. Ця стаття присвячена проблемам нормативно-правового регулювання боротьби з тероризмом у Росії, дослідженню питань доцільності внесення численних змін у законодавство, пов'язаних із зазначеними проблемами, а також виявленню основних прогалин, що існують у законі, не дають змогу вести ефективну боротьбу з цим надзвичайно небезпечним явищем і гальмують розвиток нашої правової системи щодо розвиненіших правопорядків.
Ключові слова кримінальне право, злочини проти світу і суспільної безпеки, тероризм, проблеми і перспективи розвитку кримінального законодавства, прогалини в законодавстві Російської федерації, зарубіжний досвід.
References